Teksöz Cami Ahşapları

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
79 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Dr. Mehmet Akarsu Mah. Halıkent Cad. No:3 Demirci/MANİSA
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Teksöz Cami Ahşapları olarak;

2000 yılında Veli Teksöz adına mobilya üretimi ile başlamış olduğumuz iş hayatımız uzun bir süre bu şekilde devam etmekte iken, gelen talepler doğrultusunda cami ahşabı üretimine başladık.

Daha sonra 2007 yılından itibaren de tamamen cami ahşap işlerine geçiş yaparak mobilyacılığı bıraktık. 2018 yılında da Teksöz Cami Donanımları A.Ş. olarak sektörde hizmetimize devam etmekteyiz.

Cami ahşabı imalatında genel olarak ithal maun sapelli kereste kullanmaktayız. Ama yine de gelen talep doğrultusunda farklı kerestelerden de ürün imalatımız yapılmaktadır. Cami ile alakalı mihrap, minber, kürsü, müezzinlik, mahfil, lambri vb. her türlü ahşap işleri imalatımız tecrübeli kadromuzla üretilmektedir. Üretilen tüm ürünlerin montajı şirketimizin montaj ekibi ile yapılmaktadır.

Ahşap imalatımız da gerek desen ve gerekse dizayn konusunda hassasiyetimiz üst düzeyde olup bu konuda ecdadımızın izinden giderek titiz bir şekilde üretim yapmaktayız.

İşletmemizde 20 kişi çalışmakta olup, gerek yurt içi ve gerekse yurtdışında bugüne kadar değişik camilerde ürünlerimiz bulunmaktadır.

Bu camilerden bazıları İzmir Kemalpaşa Halilbeyli Camii, Kütahya Pazarlar Üniversite Camii, Sakarya Kadriye Binek Camii, Denizli Hilal Camii, Kastamonu Cide Alayazı Köyü Camii, Manisa Gördes Güneşli Fatih Camii, Uşak Eşme İstasyon Camii, Sakarya Hendek Yeni Camii, Almanya Ditib Fatih Camii, Demirci Küçükkıran Camii, Şile Ağlayankaya camii, İzmit Mehmet Ali Paşa Camii, Esenler Hacı Cezmi İpkin Camii,
Başakşehir Mevlana Camii, Bursa Soğanlı Merkez Cami, Antalya Kurşunlu Kent Mezarlığı Camii, Ordu Ulubey Elmaçukuru Camii, Karamürsel Karabali Camii, Gemlik Cezaevi Camii, Gemlik Hazreti Ali Mescidi, Akhisar Akabe Camii, Bilecik Hamidiye Camii

Teksöz Cami Donanımları A.Ş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.