TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
121 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Halkalı İstasyon Mah. 1437 Sokak No:62 Divan Konutları 1B / C K.Çekmece - İSTANBUL
  • TELEFON: 0212 884 27 27
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

İnancımıza göre bizi Rabbimize yaklaştıran ibadetlerin bir tanesi de namazdır. Camide kılınan namazın, yalnız kılınan namaza göre daha makbul olduğu bildirilmiştir. ” Cennete giden yollar mescitlerden geçiyor, Mevla kullarını hep secdelerde seçiyor. ” İşte bu bilinç ile sorumluluklarının farkında olarak Cami halısı ve Mescit halılarında markanız: “TAÇ HALI”

İbadethanelerimiz olan cami ve mescitlerimiz için her türlü halı ihtiyaçlarınıza çözüm oluyoruz. Cami ve mescit halılarında;

Yün Cami Halısı, Akrilik Cami Halısı, Polyamid Cami Halısı, Polip Cami Halısı olmak üzere, farklı hammaddeyle üretilmiş ve üretim sürecinde en kalitelisi hedeflenmiş olan TAÇ CAMİ halılarının, Saflı Cami Halıları, Göbekli Cami Halıları ve Seccadeli Cami Halıları (Mihraplı Cami Halıları) olarak farklı desenlerde üretimi yapılmaktadır. Cami halısı desenlerini Kataloğumuzdan ve web sayfamız olan adresinden seçebileceğiniz gibi, beğendiğiniz veya kendi tasarımınız olan bir cami halısı modelini de ücretsiz tasarım hizmetleri kapsamında gerçekleştirebiliriz. Ayrıca Cami ve Mescit halılarımızın montajında adeta tamamlayıcı ürünler haline gelen Halı altı ısıtma ( Cami ısıtması ) ve halı altı koruyucu keçe ( Keçe ) satışlarını da toptan ve perakende olarak yapmaktayız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.