GOLD Ferahnur Cami Halısı

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
118 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ural Şahin
  • ADRES: Perpa Tic. İş Merkezi A Blok kat:13 No:2138 (merkez ofis) ŞİŞLİ/İSTANBUL
  • TELEFON: 0212 210 03 58
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0506 861 94 23
  • WEB SİTESİ: https://www.ferahnurhali.com
  • E-POSTA: satis@ferahnurhali.com
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
6+9 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Perpa Tic. İş Merkezi A Blok kat:13 No:2138 (merkez ofis) ŞİŞLİ/İSTANBUL

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Türkiye’de Cami Halısı

Biz Ferahnur Halı olarak, Türkiye’nin her bölgesine yöresel el halısı ve iplik pazarlaması yaparak kurulmuş bir firma konumundayız. Soydan gelen bu yeteneğimiz doğrultusunda da, gelişen dünyadaki ihtiyaçlara cevap verebilmek için kurduğumuz fabrikayla birçok çeşit halımızla hizmet veriyoruz. Bu anlamda en doğal, sağlıklı ve uzun ömürlü halıları tasarlıyoruz ve kullanıma sunuyoruz. Cami halısı konusunda da Türkiye cami halısı denilince akla gelen ilk firmalardan birisi konumunda bulunuyoruz.

Cami halısı, özel gereklilikler içeren bir halı türü. Biz de bu gerekliliklerin farkında olarak buna uygun halılar tasarlıyoruz. Özellikle kullandığımız tufting teknolojisi sayesinde, en dayanıklı ve uzun ömürlü halıları meydana getirebiliyoruz. Cami halısı konusunda kalın ve yumuşak halılar tasarlamaya özen gösteriyoruz. Böylelikle ibadet eden herkesi de düşünmeyi temel alıyor, halının tasarımı kadar konforuna da özen gösteriyoruz. Sunduğumuz cami halılarımızı ibadet edilebilecek uygun halılar olarak sizlere sunuyoruz.

Halılarımızda çeşitli motiflere de yer verebiliyoruz. El dokuması aracılığıyla da kullanılabilen tufting teknolojisiyle, birçok farklı motif ve deseni cami halılarımızda kullanabiliyoruz. Meydana getirdiğimiz halılarda geleneklerimize uygun motif ve desenler tercih ederek, camilere uygun halılar tasarlıyoruz.

Ferahnur Halı Olarak Ülkedeki Yerimiz

Biz, Ferahnur Halı olarak uzun zamandan beri bu alanda hizmet veriyoruz. Yıllar öncesinden el dokumacılığıyla başlayan bu hizmetimizi, şimdi profesyonel anlamda gelişen fabrikalarımızla sürdürüyoruz. Bu hizmet kalitemiz ve deneyimimizle de Türkiye cami halısı gibi alanlarda da sivrilebilmeyi başarabiliyor, halıyla alakalı her alanda da dikkatleri üzerimize çekiyoruz. Her zaman insanları rahat ettirmeyi hedefleyerek özenle dokuma işlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Cami Halısı Tercih Ederken Neden Ferahnur Halı?

Biz özellikle cami halısı tasarlarken kutsal bir hizmet verdiğimizi düşünüyoruz. İnsanların rahatça ibadet etmesine ufak da olsa katkıda sağlayabilmemizin gururunu yaşıyoruz. Bu sebeple maddi çıkarlar ve benzeri konuları her zaman ikinci plana atıyoruz. Tasarladığımız cami halılarıyla ülkemizin en değerli firmalarından birisi oluyoruz, Türkiye cami halısı denildiği zaman parmakla gösterilebiliyoruz. Böyle önemli bir işte bu noktalara gelebilmiş olmak bizleri gururlandırıyor, sizlere en kaliteli halılarımızla hizmet etmeye devam etmeyi umuyoruz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.