TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
90 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ebrar Cami Halıları
  • ADRES: Beyazıt Mah. Menderes Bulvarı No:59/A 45900 Demirci/Manisa
  • TELEFON: 0 236 462 1717
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Ebrar Halı
Cami Halısı, Otel Halısı, Yurt Halısı, Duvardan Duvara Halı
Ebrar Halı olarak, firmamız çekirdekten yetişmiş bir ekibe sahiptir. Halıcılık sektöründe özellikle de cami ve otel halıları taleplerini en iyi bir şekilde karşılama gayreti içerisindedir. Bu süreçte üzerinde durduğumuz bazı hizmet özelliklerimiz bulunmaktadır. Bu özellikler sayesinde müşterilerimiz için her daim daha kaliteli bir şekilde hizmet vermekteyiz…

● Halıcılık sektörüne dair sunulan hizmetlerde başarı ve verimliliğin sağlanabilmesinde teknolojinin önemli bir payı olduğuna inanıyoruz. Bu bağlamda güncel teknolojiden en iyi bir şekilde faydalanırız.

● Hizmetlerimizi gerçekleştirirken “fiyat” ikinci plandadır. Çünkü “müşteri memnuniyeti” odaklı bir hizmet anlayışına sahibiz. Siz değerli müşterilerimizin beğenisini kazandığımızda bu sektörde daha fazla tercih edilen bir işletme olacağımızı biliyoruz.

● Müşterilerimizin taleplerini en iyi bir şekilde karşılama gayreti içerisindeyiz. Bunun için personellerimiz her zaman için müşterilerimizin istek, taleplerini göz önünde bulundurmaktadır.

● Firmamız hizmet sürecinde aynı zamanda müşterilerimizin merak ettiği konular hakkında da ayrıntılı bilgi vermektedir. Bu sayede müşterilerimiz daha bilinçli bir şekilde karar verebilmektedir.

● Sahip olduğumuz deneyim ile hareket ederiz. Bu sayede hizmet sürecinde, en ufak soruna sebebiyet vermeden hizmetlerimizi başarılı bir şekilde tamamlarız.

● Güler yüzlü ve saygılı bir ekibe sahibiz.

● Pek çok koşulda çözüm üretmeye odaklı bir anlayışa sahibiz.

Tüm bu özellikler ve çok daha fazlası yıllardır sizlere en iyi bir şekilde hizmet verebilmek adına dikkate aldığımız özelliklerdir. Bu sayede siz değerli müşterilerimizin beğeni ve memnuniyetini kazanmaya devam ediyoruz.

Misyonumuz
Geçmişten günümüze kadar faaliyet gösterdiğimiz süre boyunca Türkiye’nin dört bir yanında pek çok cami ve otel halısı taleplerini karşıladık, pek çok önemli projeyi tamamladık. Bu elde ettiğimiz başarılar, hizmet kalitemizi daha da arttırmamıza imkân sağladı. Bu süreçte pek çok müşterimizi memnun etmeyi başardık. Güncel teknolojik gelişmelere de ayak uydurarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Hizmetlerimizde her daim “uygun fiyat, kaliteli ürün” prensibini benimsedik. Bu sayede daha fazla müşteri kazandık. Geçmişte olduğu gibi, günümüzde de zengin halı tasarımlarına önem veriyoruz. Çünkü müşterilerimizin tasarımlar konusunda da ne kadar “seçici” olduğunun farkındayız. Amacımız tüm müşterilerimizi bu anlamda memnun edebilmek. Öte yandan halıların sadece tasarımdan ibaret olmadığını da biliyoruz ve malzeme kalitesini de ön planda tutuyoruz. %100 oranında imal edilen, saf malzemeye sahip halı modellerimiz bu sayede müşterilerimizin uzun vadede beklentilerini karşılamaktadır. İmalat ve satışını gerçekleştirdiğimiz her bir halı modelinin pek çok koşulda dayanıklılık gösterdiğine dair güvence vermekteyiz. Yeni müşterilerimizin bizleri gönül rahatlığı ile tercih etmelerini istiyoruz.

Vizyonumuz
Ebrar Halı olarak, gelecekte de en iyi bir şekilde faaliyetlerimizi sürdürmeyi amaçlamaktayız. Bu amaç doğrultusunda teknolojinin güncel olanaklarını en iyi bir şekilde değerlendirmeye devam ediyoruz. Web sitemiz üzerinde müşterilerimizin çok daha bilinçli bir şekilde halı seçimi yapmasını sağlıyoruz. Özellikle de cami ve otel halıları denildiğinde akla ilk gelen firma olma gayesinde kendimizi ve alt yapımızı geliştiriyoruz. Firmamız aynı zamanda çeşitliliği ön plana çıkarması ile de adından söz ettirmeyi amaçlamaktadır. Çünkü halıcılık sektöründe başarı sağlamanın bir diğer sırrının da “çeşitlilik” olduğunu düşünmekteyiz. Bu doğrultuda desinatörlerin özgün çalışmalarına yer veriyoruz ve sürekli olarak sizlerin tercihinize sunduğumuz katalogumuzu güncelliyoruz. Bu süreçte müşterilerimize çok daha fazla model seçeneği sunma konusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sizlere de, istediğiniz en güzel ve kaliteli halı modelini sunmaya hazırız…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.